X5648S14I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

X5648S14I

Prodhuesi
Intersil (Renesas Electronics America)
Përshkrim
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 14SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - mbikëqyrësit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
X5648S14I PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Simple Reset/Power-On Reset
 • numri i tensioneve të monitoruara:1
 • tension - prag:4.38V
 • prodhimit:Open Drain or Open Collector
 • rivendosur:Active Low
 • rivendosja e afatit:100ms Minimum
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC6124F629ER-G

XC6124F629ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC

Në magazinë: 0

$0.51050

XC6127C44GNR-G

XC6127C44GNR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24

Në magazinë: 0

$0.21523

R3112D301C-TR-FE

R3112D301C-TR-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC SUPERVISOR 1 CHAN SON1612-6

Në magazinë: 0

$0.26129

XC6136N46B9R-G

XC6136N46B9R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05

Në magazinë: 0

$0.22133

MAX6466UR22+T

MAX6466UR22+T

Rochester Electronics

POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT, FI

Në magazinë: 2 500

$1.61000

S-80155BLMC-JFGT2U

S-80155BLMC-JFGT2U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.31355

TLC7733QPWREP

TLC7733QPWREP

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TSSOP

Në magazinë: 1 771

$6.65000

S-80856CLNB-B7HT2G

S-80856CLNB-B7HT2G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB

Në magazinë: 0

$0.30740

TPS3838E18DBVRG4

TPS3838E18DBVRG4

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 0

$1.24916

XC6124F534MR-G

XC6124F534MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

Në magazinë: 0

$0.51050

Kategoria e produkteve

Top