STM818MM6E

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

STM818MM6E

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SO
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - mbikëqyrësit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
STM818MM6E PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Simple Reset/Power-On Reset
 • numri i tensioneve të monitoruara:1
 • tension - prag:4.4V
 • prodhimit:Push-Pull, Totem Pole
 • rivendosur:Active Low
 • rivendosja e afatit:140ms Minimum
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SO
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC6123E441MR-G

XC6123E441MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

Në magazinë: 0

$0.51050

XC6118C49BGR-G

XC6118C49BGR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USP

Në magazinë: 0

$0.30740

XC6135C08C9R-G

XC6135C08C9R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05

Në magazinë: 0

$0.22180

S-1003NB14I-M5T1U

S-1003NB14I-M5T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.36427

XC6127N15GNR-G

XC6127N15GNR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24

Në magazinë: 0

$0.21523

XC6136N42DNR-G

XC6136N42DNR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24

Në magazinë: 0

$0.23659

TPS3840DL45DBVRQ1

TPS3840DL45DBVRQ1

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 2 583

$1.03000

TPS3838K33DRVT

TPS3838K33DRVT

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6WSON

Në magazinë: 20 110 000

$2.97000

XC6136C23B9R-G

XC6136C23B9R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05

Në magazinë: 0

$0.22133

XC6127N44CMR-G

XC6127N44CMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

Në magazinë: 0

$0.21523

Kategoria e produkteve

Top