STM692AM6E

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

STM692AM6E

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SO
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - mbikëqyrësit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
STM692AM6E PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Simple Reset/Power-On Reset
 • numri i tensioneve të monitoruara:1
 • tension - prag:4.4V
 • prodhimit:Push-Pull, Totem Pole
 • rivendosur:Active Low
 • rivendosja e afatit:140ms Minimum
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SO
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC6136C27CNR-G

XC6136C27CNR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24

Në magazinë: 0

$0.23659

MAX6328UR23+T

MAX6328UR23+T

Maxim Integrated

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3

Në magazinë: 27 242 500

$2.45000

MAX6802UR46D3

MAX6802UR46D3

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3

Në magazinë: 1 152

$3.20000

XC6129C46G7R-G

XC6129C46G7R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN

Në magazinë: 0

$0.18290

S-80156BLPF-JFHTFU

S-80156BLPF-JFHTFU

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A

Në magazinë: 0

$0.29192

X5045PIZ-2.7A

X5045PIZ-2.7A

Intersil (Renesas Electronics America)

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP

Në magazinë: 400

$5.79000

NCP301LSN40T1

NCP301LSN40T1

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5TSOP

Në magazinë: 0

$0.19000

XC6135C46CMR-G

XC6135C46CMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

Në magazinë: 0

$0.22181

TPS3809K33DBVTG4

TPS3809K33DBVTG4

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3

Në magazinë: 0

$0.41213

CAT811ZTBI-T3

CAT811ZTBI-T3

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143

Në magazinë: 0

$0.25000

Kategoria e produkteve

Top