ZSM300CL

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ZSM300CL

Prodhuesi
Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)
Përshkrim
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL TO92-3
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - mbikëqyrësit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
ZSM300CL PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Simple Reset/Power-On Reset
 • numri i tensioneve të monitoruara:1
 • tension - prag:2.63V
 • prodhimit:Open Drain or Open Collector
 • rivendosur:Active Low
 • rivendosja e afatit:2.5µs Typical Propagation Delay
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TO-92
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S-80130BNMC-JGPT2U

S-80130BNMC-JGPT2U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 2 628

$0.76000

S-80860CLNB-B7LT2U

S-80860CLNB-B7LT2U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB

Në magazinë: 0

$0.30740

STM1001TWX6F

STM1001TWX6F

STMicroelectronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3

Në magazinë: 8 092

$0.64000

MAX792LEPE+

MAX792LEPE+

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR MAX792 MICROPROC

Në magazinë: 779

$7.51000

S-80148CNMC-JK9T2U

S-80148CNMC-JK9T2U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.31355

MAX16133FQP/V+

MAX16133FQP/V+

Maxim Integrated

IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-8

Në magazinë: 1 000 400

$5.39000

CAT1161LI-25-G

CAT1161LI-25-G

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP

Në magazinë: 43 100

$0.76000

TPS3840DL45DBVRQ1

TPS3840DL45DBVRQ1

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 2 583

$1.03000

XC6132C17MER-G

XC6132C17MER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC

Në magazinë: 0

$0.28896

XC6129N23G9R-G

XC6129N23G9R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05

Në magazinë: 0

$0.17291

Kategoria e produkteve

Top