MAX9022AKA-T

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MAX9022AKA-T

Prodhuesi
Maxim Integrated
Përshkrim
IC COMPARATOR DUAL SOT23-8
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - krahasues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MAX9022AKA-T PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:General Purpose
 • numri i elementeve:2
 • lloji i daljes:CMOS, Rail-to-Rail, TTL
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):2.5V ~ 5.5V, ±1.25V ~ 2.75V
 • kompensimi i tensionit - hyrje (maksimumi):1mV @ 5V
 • rryma - paragjykimi i hyrjes (maksimumi):0.003µA @ 5V
 • rrymë - dalje (tip):-
 • aktual - i qetë (maksimumi):5µA
 • cmrr, psrr (typ):100dB CMRR, 80dB PSRR
 • vonesa e përhapjes (maksimum):8µs
 • histereza:4mV
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • paketë / kuti:SOT-23-8
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-23-8
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX973EPA+

MAX973EPA+

Maxim Integrated

IC COMPARATOR OD 8-DIP

Në magazinë: 23 450

$6.23000

MIC842LYMT-TR

MIC842LYMT-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC COMPARATOR MICROPWR 4MLF

Në magazinë: 1 968

$0.67000

LM2903ITL/NOPB

LM2903ITL/NOPB

Texas

IC COMPARATOR DUAL LP 8USMD

Në magazinë: 582

$0.98000

BU7232F-E2

BU7232F-E2

ROHM Semiconductor

IC COMPARATOR DUAL 5.5V SOP-8

Në magazinë: 2 776

$1.78000

MAX942EUA

MAX942EUA

Rochester Electronics

SINGLE-SUPPLY COMPARATOR

Në magazinë: 10 594

$2.51000

AD8561ANZ

AD8561ANZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC COMP 7NS ULTRA-FAST 8-DIP

Në magazinë: 264

$6.32000

LM2903BIDGKR

LM2903BIDGKR

Texas

DUAL INDUSTRIAL GRADE STANDARD C

Në magazinë: 0

$0.43000

MCP65R46T-2402E/CHY

MCP65R46T-2402E/CHY

Roving Networks / Microchip Technology

IC COMPARATOR 2.4V REF SOT-23-6

Në magazinë: 454

$0.45000

LM339DRG3

LM339DRG3

Texas

IC COMPARATOR DIFF QUAD 14SOIC

Në magazinë: 0

$0.09222

LT6700CDCB-1#TRPBF

LT6700CDCB-1#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC COMP DUAL 400MV REF 6-DFN

Në magazinë: 0

$1.92000

Kategoria e produkteve

Top