TS821BIZT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TS821BIZT

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC VREF SHUNT 0.5% TO92-3
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - referencë e tensionit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
TS821BIZT PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i referencës:Shunt
 • lloji i daljes:Fixed
 • tension - dalje (min/fiks):1.225V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rrymë - dalje:12 mA
 • tolerancës:±0.5%
 • koeficienti i temperaturës:120ppm/°C
 • zhurma - 0,1hz deri në 10hz:-
 • zhurma - nga 10 Hz deri në 10 khz:-
 • tension - hyrje:-
 • rrymë - furnizim:-
 • rrymë - katodë:50 µA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TO-92-3
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TL4050C50IDCKT

TL4050C50IDCKT

Texas

IC VREF SHUNT 0.5% SC70-5

Në magazinë: 440

$1.64000

REF1004I-2.5

REF1004I-2.5

Texas

IC VREF SHUNT 0.4% 8SOIC

Në magazinë: 281

$6.46000

TLVH431BIDBVR

TLVH431BIDBVR

Rochester Electronics

TLVH431B 0.5% ACCURACY LOW-VOLTA

Në magazinë: 0

$0.35000

REF1112AIDBZR

REF1112AIDBZR

Texas

IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3

Në magazinë: 0

$1.88000

TLVH431BILPRE3

TLVH431BILPRE3

Rochester Electronics

3 TERMINAL VOLTAGE REFERENCE

Në magazinë: 2 000

$0.44000

MAX6143AASA25+

MAX6143AASA25+

Maxim Integrated

IC VREF SERIES 0.06% 8SOIC

Në magazinë: 142 600

$8.45000

AN431AN-ATRG1

AN431AN-ATRG1

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC VREF SHUNT 36V 0.5% SOT23-3

Në magazinë: 393

$0.34000

MAX874ESA+

MAX874ESA+

Rochester Electronics

VOLTAGE REFERENCE

Në magazinë: 976

$5.87000

REF102BP

REF102BP

Texas

IC VREF SERIES 0.05% 8DIP

Në magazinë: 40

$9.49000

LT6658BIDE-3.3#PBF

LT6658BIDE-3.3#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

PRECDUALOUTPT,HIGHCURR,LOWNOISE,

Në magazinë: 41

$6.26000

Kategoria e produkteve

Top