MPC8572ELVTATLD

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MPC8572ELVTATLD

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC MPU MPC85XX 1.2GHZ 1023FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
embedded - mikroprocesorë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MPC8572ELVTATLD PDF
hetim
 • seri:MPC85xx
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • procesor bërthamë:PowerPC e500
 • numri i bërthamave/gjerësia e autobusit:2 Core, 32-Bit
 • shpejtësia:1.2GHz
 • bashkëpërpunuesit/dsp:Signal Processing; SPE, Security; SEC
 • kontrollues ram:DDR2, DDR3
 • përshpejtimi i grafikës:No
 • kontrollorët e ekranit dhe ndërfaqes:-
 • ethernet:10/100/1000Mbps (4)
 • sata:-
 • usb:-
 • tension - i/o:1.5V, 1.8V, 2.5V, 3.3V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 105°C (TA)
 • veçoritë e sigurisë:Cryptography, Random Number Generator
 • paketë / kuti:1023-BFBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1023-FCPBGA (33x33)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AM5726BABCXA

AM5726BABCXA

Texas

SITARA PROCESSOR

Në magazinë: 79

$74.40000

AM5708BCBDJ

AM5708BCBDJ

Texas

J6ENTRY PG 2.0 17MM GP

Në magazinë: 0

$37.78238

MPC8347EVVAGDB

MPC8347EVVAGDB

Rochester Electronics

POWERQUICC 32 BIT POWER ARCH SOC

Në magazinë: 1 080

$81.14000

CDP1802BCEX

CDP1802BCEX

Rochester Electronics

CMOS 8-BIT MICROPROCESSOR

Në magazinë: 0

$5.52000

OMAP3525EZCBC

OMAP3525EZCBC

Texas

OMAP3525EZCBC

Në magazinë: 0

$117.69151

LS1012AXN7HKB

LS1012AXN7HKB

Rochester Electronics

QORIQ LAYERSCAPE ARM CORTEX A53,

Në magazinë: 1 008

$19.41000

96MPI3M-2.2-3M9T

96MPI3M-2.2-3M9T

Advantech

CORE 2.2G 3M 988P 2CORE I3-2330E

Në magazinë: 0

$298.50000

MPC885CVR133

MPC885CVR133

Rochester Electronics

POWERQUICC RISC MICROPROCESSOR,

Në magazinë: 166

$61.00000

LX2122RC82029B

LX2122RC82029B

NXP Semiconductors

12XA72 64-BIT ARM 2GHZ CAN_FD

Në magazinë: 0

$529.48367

MK20DX256VMD10557

MK20DX256VMD10557

Rochester Electronics

KINETIS K20, F/S USB, MIXED-SIGN

Në magazinë: 0

$7.87000

Kategoria e produkteve

Top