XC4020XL-09PQ208C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC4020XL-09PQ208C

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 160 I/O 208QFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:XC4000E/X
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i laboratorëve/clbs:784
 • numri i elementeve/qelizave logjike:1862
 • gjithsej bit ram:25088
 • numri i i/o:160
 • numri i portave:20000
 • tension - furnizim:3V ~ 3.6V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:208-BFQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:208-PQFP (28x28)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EP4S100G5F45I1G

EP4S100G5F45I1G

Intel

IC FPGA 781 I/O 1932FCBGA

Në magazinë: 0

$31443.75000

EP3SL200H780I3G

EP3SL200H780I3G

Intel

IC FPGA 488 I/O 780HBGA

Në magazinë: 0

$10710.93000

A3P1000-1FGG256I

A3P1000-1FGG256I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 177 I/O 256FBGA

Në magazinë: 0

$76.22233

EP4CE115F29I8L

EP4CE115F29I8L

Intel

IC FPGA 528 I/O 780FBGA

Në magazinë: 0

$642.10500

5SGXEA7K3F40C2LG

5SGXEA7K3F40C2LG

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$9487.50000

M2GL050TS-1FCS325I

M2GL050TS-1FCS325I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 200 I/O 325BGA

Në magazinë: 0

$88.84199

A3P600-2FG144

A3P600-2FG144

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 97 I/O 144FBGA

Në magazinë: 0

$45.78013

5SGSMD3E1H29C2LG

5SGSMD3E1H29C2LG

Intel

IC FPGA 360 I/O 780HBGA

Në magazinë: 0

$4072.20000

5SGXMA4K2F40C1G

5SGXMA4K2F40C1G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$9570.00000

EPF6016ATC144-1N

EPF6016ATC144-1N

Flip Electronics

LOADABLE PLD, CMOS, PQFP144

Në magazinë: 0

$29.88000

Kategoria e produkteve

Top