EP1S20F780C7N

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

EP1S20F780C7N

Prodhuesi
Intel
Përshkrim
IC FPGA 586 I/O 780FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
3900
Fletët e të dhënave në internet
EP1S20F780C7N PDF
hetim
 • seri:Stratix®
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i laboratorëve/clbs:1846
 • numri i elementeve/qelizave logjike:18460
 • gjithsej bit ram:1669248
 • numri i i/o:586
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:1.425V ~ 1.575V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:780-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:780-FBGA (29x29)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XCS30XL-4PQ208I

XCS30XL-4PQ208I

Xilinx

IC FPGA 169 I/O 208QFP

Në magazinë: 3 300

Me porosi: 3 300

$0.00000

EP3SE110F780I3N

EP3SE110F780I3N

Intel

IC FPGA 488 I/O 780FBGA

Në magazinë: 3 900

Me porosi: 3 900

$0.00000

XCS10XL-4TQG144C

XCS10XL-4TQG144C

Xilinx

IC FPGA 112 I/O 144TQFP

Në magazinë: 4 000

Me porosi: 4 000

$0.00000

EPF81500ARC240-2

EPF81500ARC240-2

Intel

IC FPGA 181 I/O 240RQFP

Në magazinë: 5 800

Me porosi: 5 800

$88.00000

5AGZME1E2H29I3LN

5AGZME1E2H29I3LN

Intel

IC FPGA 342 I/O 780HBGA

Në magazinë: 24 000

Me porosi: 24 000

$0.00000

A1020B-1PL84C

A1020B-1PL84C

Microsemi

IC FPGA 69 I/O 84PLCC

Në magazinë: 1 000

Me porosi: 1 000

$0.00000

EP1K100QC208-2N

EP1K100QC208-2N

Intel

IC FPGA 147 I/O 208QFP

Në magazinë: 2 200

Me porosi: 2 200

$0.00000

EPF10K10AQC208-1

EPF10K10AQC208-1

Intel

IC FPGA 134 I/O 208QFP

Në magazinë: 4 100

Me porosi: 4 100

$11.20000

EP3SL150F780I3N

EP3SL150F780I3N

Intel

IC FPGA 488 I/O 780FBGA

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$0.00000

XC2S200E-6PQ208I

XC2S200E-6PQ208I

Xilinx

IC FPGA 146 I/O 208QFP

Në magazinë: 1 000

Me porosi: 1 000

$0.00000

Kategoria e produkteve

Top