5SGXMB6R2F40I3N

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

5SGXMB6R2F40I3N

Prodhuesi
Intel
Përshkrim
IC FPGA 432 I/O 1517FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
5SGXMB6R2F40I3N PDF
hetim
 • seri:Stratix® V GX
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i laboratorëve/clbs:225400
 • numri i elementeve/qelizave logjike:597000
 • gjithsej bit ram:53248000
 • numri i i/o:432
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.82V ~ 0.88V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:1517-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1517-FBGA (40x40)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
A54SX16A-1TQG100I

A54SX16A-1TQG100I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 81 I/O 100TQFP

Në magazinë: 0

$105.66456

XC7A200T-1FBG676I

XC7A200T-1FBG676I

Xilinx

IC FPGA 400 I/O 676FCBGA

Në magazinë: 0

$261.30000

A42MX24-FPLG84

A42MX24-FPLG84

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 72 I/O 84PLCC

Në magazinë: 0

$141.45875

XC5215-6HQ208C0359

XC5215-6HQ208C0359

Rochester Electronics

FPGA, 324 CLBS, 10000 GATES

Në magazinë: 371

$35.86000

5CGXFC4F6M11C6N

5CGXFC4F6M11C6N

Intel

IC FPGA 129 I/O 301MBGA

Në magazinë: 0

$176.76398

AGL600V5-FG144I

AGL600V5-FG144I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 97 I/O 144FBGA

Në magazinë: 0

$73.86819

XA3S400-4FTG256Q

XA3S400-4FTG256Q

Xilinx

IC FPGA 173 I/O 256FTBGA

Në magazinë: 0

$35.22600

XC2S150-5FGG456C

XC2S150-5FGG456C

Xilinx

IC FPGA 260 I/O 456FBGA

Në magazinë: 111

$47.11000

XC7VX330T-2FFG1157I

XC7VX330T-2FFG1157I

Xilinx

IC FPGA 600 I/O 1157FCBGA

Në magazinë: 0

$4110.66000

5SGXMA3H1F35I2G

5SGXMA3H1F35I2G

Intel

IC FPGA 432 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$6146.25000

Kategoria e produkteve

Top