EP20K100FI324-2

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

EP20K100FI324-2

Prodhuesi
Intel
Përshkrim
IC FPGA 252 I/O 324FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
EP20K100FI324-2 PDF
hetim
 • seri:APEX-20K®
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i laboratorëve/clbs:416
 • numri i elementeve/qelizave logjike:4160
 • gjithsej bit ram:53248
 • numri i i/o:252
 • numri i portave:263000
 • tension - furnizim:2.375V ~ 2.625V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:324-BGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:324-FBGA (19x19)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
5SGXMA7H2F35C2LG

5SGXMA7H2F35C2LG

Intel

IC FPGA 552 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$9596.40000

XC4VFX12-11FFG668C

XC4VFX12-11FFG668C

Xilinx

IC FPGA 320 I/O 668FCBGA

Në magazinë: 0

$260.00000

10AX090S4F45I3LG

10AX090S4F45I3LG

Intel

IC FPGA 624 I/O 1932FCBGA

Në magazinë: 0

$7068.60000

XC3130-5TQ100C

XC3130-5TQ100C

Rochester Electronics

FPGA, 100 CLBS, 2K GATES

Në magazinë: 134

$7.87000

LFE2-35E-5FN484I

LFE2-35E-5FN484I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 331 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$67.50050

5SGXEA7K2F40I2LG

5SGXEA7K2F40I2LG

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$12158.85000

5SGXEA7K2F35C2G

5SGXEA7K2F35C2G

Intel

IC FPGA 432 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$10060.05000

XC7K410T-3FFG676E

XC7K410T-3FFG676E

Xilinx

IC FPGA 400 I/O 676FCBGA

Në magazinë: 0

$2862.21000

AFS1500-FG484I

AFS1500-FG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 223 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$576.19900

EP2AGX65DF29I5G

EP2AGX65DF29I5G

Intel

IC FPGA 364 I/O 780FBGA

Në magazinë: 0

$942.17194

Kategoria e produkteve

Top