EP4SGX110FF35I4

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

EP4SGX110FF35I4

Prodhuesi
Intel
Përshkrim
IC FPGA 372 I/O 1152FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
EP4SGX110FF35I4 PDF
hetim
 • seri:Stratix® IV GX
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i laboratorëve/clbs:4224
 • numri i elementeve/qelizave logjike:105600
 • gjithsej bit ram:9793536
 • numri i i/o:372
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.87V ~ 0.93V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:1152-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1152-FBGA (35x35)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LCMXO2-4000ZE-2MG132I

LCMXO2-4000ZE-2MG132I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 104 I/O 132CSBGA

Në magazinë: 0

$13.37700

A3PE1500-1FGG676

A3PE1500-1FGG676

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 444 I/O 676FBGA

Në magazinë: 0

$181.41200

M2GL050TS-1FCS325I

M2GL050TS-1FCS325I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 200 I/O 325BGA

Në magazinë: 0

$88.84199

XC3S5000-4FG676C

XC3S5000-4FG676C

Xilinx

IC FPGA 489 I/O 676FCBGA

Në magazinë: 0

$159.00000

1SG280HH2F55E1VG

1SG280HH2F55E1VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2912FBGA

Në magazinë: 0

$32809.50000

XCKU115-L1FLVD1924I

XCKU115-L1FLVD1924I

Xilinx

IC FPGA 832 I/O 1924FCBGA

Në magazinë: 0

$7924.89000

5SGXEA7K3F40I4G

5SGXEA7K3F40I4G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$7916.70000

LCMXO1200C-5BN256C

LCMXO1200C-5BN256C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 211 I/O 256CABGA

Në magazinë: 0

$17.71899

5SGXEB6R2F40C3G

5SGXEB6R2F40C3G

Intel

IC FPGA 432 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$11401.50000

EP2S130F1020I4

EP2S130F1020I4

Altera (Intel)

IC FPGA 742 I/O 1020FBGA

Në magazinë: 0

$10347.71250

Kategoria e produkteve

Top