XCV400-6FG676C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XCV400-6FG676C

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 404 I/O 676FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XCV400-6FG676C PDF
hetim
 • seri:Virtex®
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i laboratorëve/clbs:2400
 • numri i elementeve/qelizave logjike:10800
 • gjithsej bit ram:81920
 • numri i i/o:404
 • numri i portave:468252
 • tension - furnizim:2.375V ~ 2.625V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:676-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:676-FCBGA (27x27)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
M2GL060T-VF400I

M2GL060T-VF400I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 207 I/O 400VFBGA

Në magazinë: 0

$91.71056

A3PN060-2VQG100

A3PN060-2VQG100

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 71 I/O 100VQFP

Në magazinë: 0

$8.01348

XC2S100-5TQG144C

XC2S100-5TQG144C

Xilinx

IC FPGA 92 I/O 144TQFP

Në magazinë: 238

$23.59000

XC6VCX195T-1FFG784I

XC6VCX195T-1FFG784I

Xilinx

IC FPGA 400 I/O 784FCBGA

Në magazinë: 0

$1444.30000

XC4VFX40-10FFG672C

XC4VFX40-10FFG672C

Xilinx

IC FPGA 352 I/O 672FCBGA

Në magazinë: 0

$665.60000

XC6VSX475T-1FFG1759C

XC6VSX475T-1FFG1759C

Xilinx

IC FPGA 840 I/O 1759FCBGA

Në magazinë: 0

$8667.81000

LFE3-150EA-8FN672C

LFE3-150EA-8FN672C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 380 I/O 672FPBGA

Në magazinë: 0

$168.70050

LFE5U-85F-8BG756C

LFE5U-85F-8BG756C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 365 I/O 756CABGA

Në magazinë: 0

$42.20025

10M08SCU169A7G

10M08SCU169A7G

Intel

IC FPGA 130 I/O 169UBGA

Në magazinë: 0

$14.40602

5AGXBA5D6F27C6G

5AGXBA5D6F27C6G

Intel

IC FPGA 336 I/O 672FBGA

Në magazinë: 0

$548.95500

Kategoria e produkteve

Top