LFE2-70SE-5F900I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LFE2-70SE-5F900I

Prodhuesi
Lattice Semiconductor
Përshkrim
IC FPGA 583 I/O 900FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
LFE2-70SE-5F900I PDF
hetim
 • seri:ECP2
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i laboratorëve/clbs:8500
 • numri i elementeve/qelizave logjike:68000
 • gjithsej bit ram:1056768
 • numri i i/o:583
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:1.14V ~ 1.26V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:900-BBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:900-FPBGA (31x31)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
OR2C15A4PS240-DBA1357

OR2C15A4PS240-DBA1357

Rochester Electronics

FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY

Në magazinë: 27

$32.55000

5SGSMD4E2H29C2G

5SGSMD4E2H29C2G

Intel

IC FPGA 360 I/O 780HBGA

Në magazinë: 0

$6085.20000

AGLE3000V2-FG484

AGLE3000V2-FG484

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 341 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$661.51800

LCMXO2-7000HE-5FG484I

LCMXO2-7000HE-5FG484I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 334 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$30.98017

5SGXMA3K3F40I3G

5SGXMA3K3F40I3G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$5091.90000

1SG211HN3F43I3VG

1SG211HN3F43I3VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA

Në magazinë: 0

$19458.00000

EP4SGX180DF29C2XG

EP4SGX180DF29C2XG

Intel

IC FPGA 372 I/O 780FBGA

Në magazinë: 0

$7931.55000

5SGXEA5H3F35I3G

5SGXEA5H3F35I3G

Intel

IC FPGA 552 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$7416.75000

A3PN060-VQ100

A3PN060-VQ100

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 71 I/O 100VQFP

Në magazinë: 0

$7.27004

XCKU115-1FLVA2104I

XCKU115-1FLVA2104I

Xilinx

IC FPGA 832 I/O 2104FCBGA

Në magazinë: 0

$7076.19000

Kategoria e produkteve

Top