XC5VTX240T-2FF1759CES

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC5VTX240T-2FF1759CES

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 680 I/O 1759FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC5VTX240T-2FF1759CES PDF
hetim
 • seri:Virtex®-5 TXT
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i laboratorëve/clbs:18720
 • numri i elementeve/qelizave logjike:239616
 • gjithsej bit ram:11943936
 • numri i i/o:680
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.95V ~ 1.05V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:1760-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1759-FCBGA (42.5x42.5)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EP4CE75F29I7

EP4CE75F29I7

Intel

IC FPGA 426 I/O 780FBGA

Në magazinë: 0

$377.07000

ICE5LP2K-SG48ITR50

ICE5LP2K-SG48ITR50

Lattice Semiconductor

IC FPGA 39 I/O 48QFN

Në magazinë: 2

$4.29000

10AX115N2F45I2LG

10AX115N2F45I2LG

Intel

IC FPGA 768 I/O 1932FCBGA

Në magazinë: 0

$10704.40000

EP2C8T144C8N

EP2C8T144C8N

Intel

IC FPGA 85 I/O 144TQFP

Në magazinë: 278

$31.05000

A3P060-FG144I

A3P060-FG144I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 96 I/O 144FBGA

Në magazinë: 0

$13.00738

1SG110HN3F43E3VGS1

1SG110HN3F43E3VGS1

Intel

IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA

Në magazinë: 0

$9768.00000

XC7A15T-3CPG236E

XC7A15T-3CPG236E

Xilinx

IC FPGA 106 I/O 236BGA

Në magazinë: 0

$49.49000

LCMXO1200E-4BN256C

LCMXO1200E-4BN256C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 211 I/O 256CABGA

Në magazinë: 0

$15.62600

5SGXEA7N1F45C1G

5SGXEA7N1F45C1G

Intel

IC FPGA 840 I/O 1932FCBGA

Në magazinë: 0

$15331.80000

XC6VSX475T-L1FF1156I

XC6VSX475T-L1FF1156I

Xilinx

IC FPGA 600 I/O 1156FCBGA

Në magazinë: 0

$15932.19000

Kategoria e produkteve

Top