RT9198-32GU5R

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

RT9198-32GU5R

Prodhuesi
Richtek
Përshkrim
IC REG LINEAR 3.2V 300MA SC70-5R
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
RT9198-32GU5R PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):5.5V
 • tension - dalje (min/fiks):3.2V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):0.33V @ 300mA
 • rrymë - dalje:300mA
 • aktual - i qetë (iq):130 µA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):-
 • psrr:60dB ~ 30dB (100Hz ~ 10kHz)
 • veçoritë e kontrollit:-
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current, Over Temperature
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SC-70-5R
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC6217C36AMR-G

XC6217C36AMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 3.65V 200MA SOT25

Në magazinë: 0

$0.30740

NCP582DXV30T2G

NCP582DXV30T2G

Rochester Electronics

IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG

Në magazinë: 8 000

$0.24000

R1191N041D-TR-FE

R1191N041D-TR-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LINEAR 4.1V 300MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.43500

MIC39101-3.3YM-TR

MIC39101-3.3YM-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG LINEAR 3.3V 1A 8SOIC

Në magazinë: 3 159

$1.64000

NCV4269DWR2G

NCV4269DWR2G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG LINEAR 5V 150MA 20SOIC

Në magazinë: 0

$0.77000

LT3083IDF#TRPBF

LT3083IDF#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LINEAR POS ADJ 3A 12DFN

Në magazinë: 0

$6.36000

XC6701A682PR-G

XC6701A682PR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 6.8V 150MA SOT89-5

Në magazinë: 0

$0.49767

AP2205-15W5-7

AP2205-15W5-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT25

Në magazinë: 0

$0.12960

MIC2214-DNYML-TR

MIC2214-DNYML-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG LINEAR 1.85V/2.85V 10MLF

Në magazinë: 0

$1.14400

ADP7102ARDZ-2.5-R7

ADP7102ARDZ-2.5-R7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8SOIC

Në magazinë: 34

$4.33000

Kategoria e produkteve

Top