SY10EL16VBZC TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SY10EL16VBZC TR

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC RCVR DIFF 5V/3.3V 8-SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjikë - logjikë specialiteti
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SY10EL16VBZC TR PDF
hetim
  • seri:10EL
  • paketë:Tape & Reel (TR)
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • Lloji logjik:Differential Receiver
  • tensioni i furnizimit:3.3V, 5V
  • numri i biteve:1
  • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
  • lloji i montimit:Surface Mount
  • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MC1212F

MC1212F

Rochester Electronics

LOGIC CIRCUIT, ECL

Në magazinë: 0

$15.93000

NLSF457MU3TCG

NLSF457MU3TCG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC LOGIC GATE SGL 8UDFN

Në magazinë: 45 000

$0.14787

74F283PC

74F283PC

Rochester Electronics

ADDER/SUBTRACTOR

Në magazinë: 6 489

$2.01000

SN74ABT8952DW

SN74ABT8952DW

Rochester Electronics

BOUNDARY SCAN TRANSCEIVER

Në magazinë: 5 930

$6.62000

SN74F283NE4

SN74F283NE4

Rochester Electronics

ADDER/SUBTRACTOR

Në magazinë: 275

$0.42000

SN74S1053PW

SN74S1053PW

Texas

IC 16-BIT BUS TERM ARRAY20-TSSOP

Në magazinë: 260

$4.01000

SN74BCT8244ANT

SN74BCT8244ANT

Rochester Electronics

BUS DRIVER

Në magazinë: 6 680

$5.55000

SN74LVTH182504APM

SN74LVTH182504APM

Rochester Electronics

SN74LVTH182504A 3.3-V ABT SCAN T

Në magazinë: 16 748

$5.06000

SN74SSTV16859RGQ8

SN74SSTV16859RGQ8

Rochester Electronics

SN74SSTV16859 13-BIT TO 26-BIT R

Në magazinë: 16 000

$4.29000

NXS0104GU12X

NXS0104GU12X

Nexperia

NXS0104GU12/SOT1174/XQFN12

Në magazinë: 465

$0.63000

Kategoria e produkteve

Top