74ABT125D/AUJ

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74ABT125D/AUJ

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SO
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - buferë, drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
74ABT125D/AUJ PDF
hetim
 • seri:74ABT
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • Lloji logjik:Buffer, Non-Inverting
 • numri i elementeve:4
 • numri i biteve për element:1
 • lloji i hyrjes:-
 • lloji i daljes:3-State
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:32mA, 64mA
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-SO
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
QS74FCT2245TZ

QS74FCT2245TZ

Rochester Electronics

BUS TRANSCEIVER, FCT SERIES

Në magazinë: 246

$1.60000

74AHC126PW-Q100118

74AHC126PW-Q100118

Rochester Electronics

BUS DRIVER, AHC/VHC/H/U/V SERIES

Në magazinë: 1 757

$0.09000

74HCT365PW-Q100,11

74HCT365PW-Q100,11

Nexperia

IC BUF NON-INVERT 5.5V 16TSSOP

Në magazinë: 0

$0.21392

AM29C861A/B3A

AM29C861A/B3A

Rochester Electronics

BUS TRANSCVR SERIES, 10-BIT

Në magazinë: 1 173

$16.00000

MC74ACT244MG

MC74ACT244MG

Rochester Electronics

IC BUF NON-INVERT 5.5V SOEIAJ-20

Në magazinë: 16 164

$0.36000

74125PC

74125PC

Rochester Electronics

BUS DRIVER, TTL/H/L SERIES

Në magazinë: 8 520

$0.67000

CD74LPT16543ASM

CD74LPT16543ASM

Rochester Electronics

FAST 16-BIT LATCHED TRANSCEIVER

Në magazinë: 2 742

$3.68000

QS74LCX16245CPA

QS74LCX16245CPA

Rochester Electronics

BUS TRANSCVR, LVC/LCX/Z SERIES

Në magazinë: 242

$0.83000

74HC7541DB,118

74HC7541DB,118

Nexperia

IC BUFFER NON-INVERT 6V 20SSOP

Në magazinë: 0

$1.47000

74CBTLV1G125GM

74CBTLV1G125GM

Rochester Electronics

NOW NEXPERIA 74CBTLV1G125GM - BU

Në magazinë: 0

$0.08000

Kategoria e produkteve

Top