74ALVCH16821DGG:11

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74ALVCH16821DGG:11

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC FF D-TYPE DUAL 10BIT 56TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - rrokullisje
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
74ALVCH16821DGG:11 PDF
hetim
 • seri:74ALVCH
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • funksionin:Standard
 • lloji:D-Type
 • lloji i daljes:Tri-State, Non-Inverted
 • numri i elementeve:2
 • numri i biteve për element:10
 • frekuenca e orës:350 MHz
 • vonesa maksimale e përhapjes @ v, max cl:4.5ns @ 3.3V, 50pF
 • lloji i këmbëzës:Positive Edge
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:24mA, 24mA
 • tension - furnizim:2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V
 • aktual - i qetë (iq):40 µA
 • kapaciteti i hyrjes:5 pF
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:56-TSSOP
 • paketë / kuti:56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
54LS379DM

54LS379DM

Rochester Electronics

4 FUNC, POSITIVE EDGE TRIGGERED,

Në magazinë: 282

$1.01000

SN74LVC74AQPWRQ1

SN74LVC74AQPWRQ1

Texas

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14TSSOP

Në magazinë: 966

$0.59000

CD4013BPWR

CD4013BPWR

Texas

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14TSSOP

Në magazinë: 17 317

$0.44000

DM74ALS574AWM

DM74ALS574AWM

Rochester Electronics

BUS DRIVER

Në magazinë: 1 850

$0.27000

MC14013BFL2

MC14013BFL2

Rochester Electronics

D FLIP-FLOP

Në magazinë: 0

$0.07000

SN74AHC273NS

SN74AHC273NS

Rochester Electronics

IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SO

Në magazinë: 8 800

$0.15000

MC74F175M

MC74F175M

Rochester Electronics

74F175 - QUAD D-TYPE FLIP-FLOP

Në magazinë: 0

$0.23000

SN74AVC16374ZQLR

SN74AVC16374ZQLR

Texas

IC FF D-TYPE DUAL 8BIT 56BGA

Në magazinë: 198

$6.50000

MC100LVEL51DTG

MC100LVEL51DTG

Rochester Electronics

D FLIP-FLOP

Në magazinë: 6 923

$3.34000

CD74FCT2574ATM

CD74FCT2574ATM

Rochester Electronics

FAST OCTAL D REGISTER

Në magazinë: 998

$0.47000

Kategoria e produkteve

Top