74ABT841D,623

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74ABT841D,623

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC 10BIT BUS INTRFC LATCH 24SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - shulat
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
74ABT841D,623 PDF
hetim
 • seri:74ABT
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • Lloji logjik:D-Type Transparent Latch
 • qarku:10:10
 • lloji i daljes:Tri-State
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • qarqe të pavarura:1
 • koha e vonesës - përhapja:4ns
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:32mA, 64mA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:24-SO
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74F533SC

74F533SC

Rochester Electronics

BUS DRIVER

Në magazinë: 5 080

$0.27000

MM74HC259SJ

MM74HC259SJ

Rochester Electronics

D LATCH

Në magazinë: 10 669

$0.31000

74LV373D,118

74LV373D,118

Rochester Electronics

BUS DRIVER

Në magazinë: 1 460

$0.23000

SNJ5475W

SNJ5475W

Rochester Electronics

D LATCH HIGH LEVEL TRIGGERED

Në magazinë: 0

$2.94000

TPIC6273DWR

TPIC6273DWR

Texas

IC OCTAL D-TYPE LATCH 20-SOIC

Në magazinë: 0

$1.69176

MC74HCT373ADWR2G

MC74HCT373ADWR2G

Rochester Electronics

BUS DRIVER, HCT SERIES, 1-FUNC,

Në magazinë: 16 575

$0.29000

SN74AHC373PW

SN74AHC373PW

Texas

IC OCTAL TRANSP D LATCH 20-TSSOP

Në magazinë: 1 755

$0.61000

CY74FCT16373CTPVC

CY74FCT16373CTPVC

Rochester Electronics

CY74FCT16373T 16-BIT TRANSPARENT

Në magazinë: 27 554

$0.92000

CD74HCT75E

CD74HCT75E

Rochester Electronics

LOW-SIDE MOSFET DRIVER

Në magazinë: 38 840

$0.46000

MC74VHC259D

MC74VHC259D

Rochester Electronics

DECODER/DRIVER

Në magazinë: 0

$0.09000

Kategoria e produkteve

Top