THS6053CDR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

THS6053CDR

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC DRIVER 2/0 14SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Driver
 • protokoll:DSL
 • numri i drejtuesve/marrësve:2/0
 • dupleks:-
 • histereza e marrësit:-
 • shpejtësia e të dhënave:-
 • tension - furnizim:5V ~ 15V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX14841EASA+

MAX14841EASA+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 1 184

$3.57000

MAX242EWN+

MAX242EWN+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18SOIC

Në magazinë: 791 560

$4.92000

HIN207CP

HIN207CP

Rochester Electronics

RS-232 TRANSMITTER/RECIEVER

Në magazinë: 21 139

$1.20000

TJA1124AHG/0Z

TJA1124AHG/0Z

NXP Semiconductors

IC TRANSCEIVER FULL 4/4 24DHVQFN

Në magazinë: 1 740

$2.56000

XR3085XID-F

XR3085XID-F

MaxLinear

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 306

$2.81000

TM1062HUB5

TM1062HUB5

PulseR (iNRCORE

IC TRANSCEIVER 1/1 MODULE

Në magazinë: 0

$79.38770

SN65LVDT33PWR

SN65LVDT33PWR

Texas

IC RECEIVER 0/4 16TSSOP

Në magazinë: 11 369

$3.71000

ADM232LJRZ

ADM232LJRZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC

Në magazinë: 520

$3.43000

AM26C32IDG4

AM26C32IDG4

Texas

IC RECEIVER 0/4 16SOIC

Në magazinë: 0

$0.90227

SN65HVD230QDRG4

SN65HVD230QDRG4

Texas

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 1 529

$3.01000

Kategoria e produkteve

Top