ST202EAN

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ST202EAN

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16DIP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
ST202EAN PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Transceiver
 • protokoll:RS232
 • numri i drejtuesve/marrësve:2/2
 • dupleks:Full
 • histereza e marrësit:500 mV
 • shpejtësia e të dhënave:230kbps
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:16-DIP (0.300", 7.62mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-DIP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC1482CN8

LTC1482CN8

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8DIP

Në magazinë: 3

$8.07000

MAX221EUE+T

MAX221EUE+T

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16TSSOP

Në magazinë: 0

$2.18400

SN65C3232DBR

SN65C3232DBR

Texas

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SSOP

Në magazinë: 0

$1.29946

SN65LVDT33PWR

SN65LVDT33PWR

Texas

IC RECEIVER 0/4 16TSSOP

Në magazinë: 11 369

$3.71000

MAX3483EEPA+

MAX3483EEPA+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8DIP

Në magazinë: 100 700

$5.18000

MCP2025-500E/SN

MCP2025-500E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 0

$1.29000

MAX3083ESD+T

MAX3083ESD+T

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC

Në magazinë: 0

$2.48300

LTC2858CMS-2#TRPBF

LTC2858CMS-2#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10MSOP

Në magazinë: 0

$2.29500

MAX490MSA/PR

MAX490MSA/PR

Rochester Electronics

LOW-POWER, SLEW-RATE-LIMITED RS-

Në magazinë: 10 222

$6.04000

MC10162FN

MC10162FN

Rochester Electronics

DECODER/DRIVER, 10K SERIES, ECL

Në magazinë: 45

$3.13000

Kategoria e produkteve

Top