AS1507-BTDT-100-1K

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

AS1507-BTDT-100-1K

Prodhuesi
ams
Përshkrim
IC DGT POT 100KOHM 256TAP 16TQFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
marrja e të dhënave - potenciometra dixhitalë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
AS1507-BTDT-100-1K PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • konik:Linear
 • konfigurimi:Potentiometer
 • numri i qarqeve:2
 • numri i çezmave:256
 • rezistenca (ohms):100k
 • ndërfaqe:SPI
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • tension - furnizim:2.7V ~ 5.5V
 • veçoritë:Mute
 • tolerancës:±25%
 • koeficienti i temperaturës (tip):90ppm/°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-TQFN (3x3)
 • paketë / kuti:16-WFQFN Exposed Pad
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • rezistenca - fshirëse (ohms) (tip):200
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX5422ETA+T

MAX5422ETA+T

Maxim Integrated

IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 8TDFN

Në magazinë: 1 570

$3.85000

AD5220BRZ50

AD5220BRZ50

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 8SOIC

Në magazinë: 287

$3.40000

CAT5115YI-50-G

CAT5115YI-50-G

Rochester Electronics

DIGIPOT, 50000OHM, 32 PSTN

Në magazinë: 572

$1.13000

ISL23328WFRUZ-T7A

ISL23328WFRUZ-T7A

Intersil (Renesas Electronics America)

IC DGT POT 10KOHM 128TAP 16UTQFN

Në magazinë: 0

$2.81000

AD5222BRZ10-REEL7

AD5222BRZ10-REEL7

Rochester Electronics

AD5222 - INCREMENT/DECREMENT DUA

Në magazinë: 177

$1.44000

CAT5116LI

CAT5116LI

Rochester Electronics

LOG-TAPER, 100-TAP DIGIPOT

Në magazinë: 441

$1.18000

MCP4142-103E/MS

MCP4142-103E/MS

Roving Networks / Microchip Technology

IC DGTL POT 10KOHM 129TAP 8MSOP

Në magazinë: 360

$0.85000

DS1806S-050+

DS1806S-050+

Rochester Electronics

DIGITAL POT

Në magazinë: 5 843

$6.88000

MAX5423ETA+T

MAX5423ETA+T

Maxim Integrated

IC DGTL POT 100KOHM 256TAP 8TDFN

Në magazinë: 9 882 500

$3.85000

MCP4162T-502E/SN

MCP4162T-502E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC DGTL POT 5KOHM 257TAP 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.77000

Kategoria e produkteve

Top