NCV8440STCT3G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NCV8440STCT3G

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC PWR MOSFET N-CH SOT223
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - çelsat e shpërndarjes së energjisë, drejtuesit e ngarkesës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Discontinued at Digi-Key
 • lloji i ndërprerësit:General Purpose
 • numri i daljeve:1
 • raporti - hyrje:dalje:1:1
 • konfigurimi i daljes:-
 • lloji i daljes:N-Channel
 • ndërfaqe:On/Off
 • tension - ngarkesë:52V
 • tension - furnizim (vcc/vdd):Not Required
 • rryma - prodhimi (maksimumi):2.6A
 • rds në (typ):95mOhm
 • lloji i hyrjes:Non-Inverting
 • veçoritë:-
 • mbrojtje nga gabimet:Over Voltage
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-223 (TO-261)
 • paketë / kuti:TO-261-4, TO-261AA
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MC17XS6500CEKR2

MC17XS6500CEKR2

NXP Semiconductors

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 32SOIC

Në magazinë: 0

$8.78000

NCV47822PAAJR2G

NCV47822PAAJR2G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC PWR SWTCH BIPOLAR 1:1 14TSSOP

Në magazinë: 0

$2.27000

VN5E016AH-E

VN5E016AH-E

STMicroelectronics

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 6HPAK

Në magazinë: 0

$1.64675

TPS2216ADBR

TPS2216ADBR

Rochester Electronics

POWER SUPPLY CIRCUIT, FIXED

Në magazinë: 21 924

$2.86000

AP2151DSG-13

AP2151DSG-13

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC PWR SWITCH P-CHANNEL 1:1 8SO

Në magazinë: 0

$0.25975

TPS22924CYZPT

TPS22924CYZPT

Texas

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 6DSBGA

Në magazinë: 115

$0.92000

TPS2224APWP

TPS2224APWP

Texas

IC PWR SWITCH 3:4 24HTSSOP

Në magazinë: 122

$5.76000

MIC2027-2YM

MIC2027-2YM

Rochester Electronics

QUAD USB POWER DISTRIBUTION SWIT

Në magazinë: 6 200

$1.19000

MP6211DH-LF-Z

MP6211DH-LF-Z

MPS (Monolithic Power Systems)

IC PWR SWITCH 1:1 8MSOP

Në magazinë: 0

$0.51940

AP2161DFMG-7

AP2161DFMG-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC PWR SWITCH P-CHANNEL 1:1 6DFN

Në magazinë: 0

$0.68000

Kategoria e produkteve

Top