AK1539A

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

AK1539A

Prodhuesi
Asahi Kasei Microdevices / AKM Semiconductor
Përshkrim
INTEGRATED CIRCUIT
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - gjeneratorë të orës, plls, sintetizues të frekuencës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:-
 • pll:-
 • hyrje:-
 • prodhimit:-
 • numri i qarqeve:-
 • raporti - hyrje:dalje:-
 • diferencial - hyrje:dalje:-
 • frekuenca - max:-
 • pjesëtues/shumësues:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SI5395D-A09994-GM

SI5395D-A09994-GM

Silicon Labs

IC JITTER ATTENUATOR

Në magazinë: 0

$18.51000

SI51218-A06107-GMR

SI51218-A06107-GMR

Silicon Labs

3-OUTPUT PROGRAMMABLE CLOCK GEN

Në magazinë: 0

$0.75127

SI5335C-B04384-GM

SI5335C-B04384-GM

Silicon Labs

IC 4OUT ANY FREQ <350MHZ 24QFN

Në magazinë: 0

$6.51933

SI5340A-B03284-GMR

SI5340A-B03284-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL

Në magazinë: 0

$14.40000

SI5395B-A10628-GM

SI5395B-A10628-GM

Silicon Labs

IC JITTER ATTENUATOR

Në magazinë: 0

$23.14500

SI5346B-D06273-GM

SI5346B-D06273-GM

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER JITTER ATT

Në magazinë: 0

$24.40500

87332AMI-01LF

87332AMI-01LF

Flip Electronics

LOW SKEW CLOCK DRIVER, 87332 SER

Në magazinë: 2

$5.32000

SI5341B-D09750-GM

SI5341B-D09750-GM

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN

Në magazinë: 0

$14.73000

SI5332AC08938-GM2

SI5332AC08938-GM2

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR QFN

Në magazinë: 0

$10.98531

SI5332AC09104-GM1R

SI5332AC09104-GM1R

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR QFN

Në magazinë: 0

$9.91500

Kategoria e produkteve

Top