IXDN502D1

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

IXDN502D1

Prodhuesi
Wickmann / Littelfuse
Përshkrim
IC GATE DRVR LOW-SIDE 6DFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - drejtuesit e portës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
IXDN502D1 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • konfigurimi i drejtuar:Low-Side
 • lloji i kanalit:Independent
 • numri i shoferëve:2
 • lloji i portës:IGBT, N-Channel, P-Channel MOSFET
 • tension - furnizim:4.5V ~ 30V
 • tension logjik - vil, vih:0.8V, 3V
 • rryma - prodhimi maksimal (burimi, lavamani):2A, 2A
 • lloji i hyrjes:Non-Inverting
 • Tensioni i lartë anësor - max (bootstrap):-
 • koha e ngritjes / rënies (tip):7.5ns, 6.5ns
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:6-VDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:6-DFN (4x5)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LM5114AMF/S7003109

LM5114AMF/S7003109

Rochester Electronics

LM5114 SINGLE 7.6A PEAK CURRENT

Në magazinë: 5 000

$0.78000

LTC4441IS8-1#TRPBF

LTC4441IS8-1#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC

Në magazinë: 0

$2.76321

IR2214SSPBF

IR2214SSPBF

IR (Infineon Technologies)

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 24SSOP

Në magazinë: 1 879

$7.30000

FAN73611M

FAN73611M

Rochester Electronics

BUFFER/INVERTER MOSFET DRIVER

Në magazinë: 0

$0.47000

MC33883HEG

MC33883HEG

NXP Semiconductors

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 20SOIC

Në magazinë: 0

$5.33289

MCP14A0455-E/MS

MCP14A0455-E/MS

Roving Networks / Microchip Technology

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8MSOP

Në magazinë: 0

$0.91000

NCP5106AMNTWG

NCP5106AMNTWG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 10DFN

Në magazinë: 35 704 000

$1.19000

UCC27324DRG4

UCC27324DRG4

Texas

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.65130

NCV5703BDR2G

NCV5703BDR2G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC

Në magazinë: 5 000

$1.04440

TC1427VPA

TC1427VPA

Roving Networks / Microchip Technology

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP

Në magazinë: 43

$1.55000

Kategoria e produkteve

Top