MAX5062DASA-T

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MAX5062DASA-T

Prodhuesi
Maxim Integrated
Përshkrim
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - drejtuesit e portës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MAX5062DASA-T PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • konfigurimi i drejtuar:Half-Bridge
 • lloji i kanalit:Independent
 • numri i shoferëve:2
 • lloji i portës:N-Channel MOSFET
 • tension - furnizim:8V ~ 12.6V
 • tension logjik - vil, vih:-
 • rryma - prodhimi maksimal (burimi, lavamani):2A, 2A
 • lloji i hyrjes:Inverting, Non-Inverting
 • Tensioni i lartë anësor - max (bootstrap):125 V
 • koha e ngritjes / rënies (tip):65ns, 65ns
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SOIC-EP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
L9375TRLF

L9375TRLF

STMicroelectronics

IC GATE DRVR LOW-SIDE POWERSO-36

Në magazinë: 0

$5.11000

NCP4420DR2

NCP4420DR2

Rochester Electronics

BUFFER/INVERTER MOSFET DRIVER

Në magazinë: 22 406

$0.48000

UC2715D

UC2715D

Texas

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC

Në magazinë: 168

$3.40000

FAN7362MX

FAN7362MX

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC GATE DRVR HIGH-SIDE 8SOP

Në magazinë: 0

$1.14000

IR2108STRPBF

IR2108STRPBF

IR (Infineon Technologies)

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC

Në magazinë: 4 588

$2.99000

TPS2814D

TPS2814D

Texas

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC

Në magazinë: 724

$1.70000

UCC27324DRG4

UCC27324DRG4

Texas

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.65130

FAN7382MX

FAN7382MX

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOP

Në magazinë: 0

$1.22000

MIC4429ZM-TR

MIC4429ZM-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC

Në magazinë: 0

$1.22000

IRS10752LTRPBF

IRS10752LTRPBF

IR (Infineon Technologies)

IC GATE DRVR HIGH-SIDE SOT23-6

Në magazinë: 8 421

$1.07000

Kategoria e produkteve

Top