HEF4024BT,652

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

HEF4024BT,652

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC 7STAGE BINARY COUNTER 14SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - numërues, ndarës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
HEF4024BT,652 PDF
hetim
 • seri:4000B
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • Lloji logjik:Binary Counter
 • drejtimin:Up
 • numri i elementeve:1
 • numri i biteve për element:7
 • rivendosur:Asynchronous
 • koha:-
 • norma e numërimit:35 MHz
 • lloji i këmbëzës:Negative Edge
 • tension - furnizim:4.5 V ~ 15.5 V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-SO
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74HC4024PW,118

74HC4024PW,118

Rochester Electronics

BINARY COUNTER

Në magazinë: 710

$0.27000

MM74HC4060M

MM74HC4060M

Rochester Electronics

BINARY COUNTER

Në magazinë: 7 600

$0.24000

SN74HC590ADR

SN74HC590ADR

Texas

IC 8-BIT BINARY COUNTER 16-SOIC

Në magazinë: 2 239

$0.66000

SNJ54LS190W

SNJ54LS190W

Rochester Electronics

DECADE COUNTER, LS SERIES

Në magazinë: 225

$2.61000

4020BDMQB

4020BDMQB

Rochester Electronics

BINARY COUNTER

Në magazinë: 4 350

$1.88000

74F283SCX

74F283SCX

Rochester Electronics

ADD/SUBTRACT, F/FAST SERIES, 4 B

Në magazinë: 2 500

$0.64000

CD4536BF3A

CD4536BF3A

Rochester Electronics

CD4536B-MIL CMOS PROGRAMMABLE TI

Në magazinë: 725

$16.62000

74HCT4060BQ-Q100,1

74HCT4060BQ-Q100,1

Nexperia

IC BINARY RIPPLE COUNT 16DHVQFN

Në magazinë: 3 000

$0.88000

54L193W/C

54L193W/C

Rochester Electronics

4 BIT BINARY UP/DOWN COUNTER

Në magazinë: 33

$105.62000

SN74LV8154MPWREP

SN74LV8154MPWREP

Texas

IC 16BIT BIN COUNTR DUAL 20TSSOP

Në magazinë: 3 359

$3.21000

Kategoria e produkteve

Top