TDA1566TH/N2S,112

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TDA1566TH/N2S,112

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC AMP AB MONO/STER 150W 24HSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - audio
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
TDA1566TH/N2S,112 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Class AB
 • lloji i daljes:1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo)
 • fuqia maksimale e daljes x kanalet @ ngarkesë:150W x 1 @ 1Ohm; 75W x 2 @ 2Ohm
 • tension - furnizim:6.5V ~ 18V
 • veçoritë:Depop, I²C, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:24-HSOP
 • paketë / kuti:24-BSOP (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LA4278-E

LA4278-E

Rochester Electronics

10 WATT 2 CHANNEL POWER AMPLIFIE

Në magazinë: 6 720

$0.99000

SSM2211SZ

SSM2211SZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC AMP CLASS AB MONO 1.5W 8SOIC

Në magazinë: 311

$1.47000

TPA701DGNG4

TPA701DGNG4

Texas

IC AMP CLASS AB MONO 700MW 8MSOP

Në magazinë: 0

$0.98484

TAS5186DDVR

TAS5186DDVR

Rochester Electronics

AUDIO AMPLIFIER

Në magazinë: 2 000

$10.00000

LM4665LDX-G

LM4665LDX-G

Rochester Electronics

SINGLE AUDIO AMPLIFIER

Në magazinë: 616

$12.92000

MAX9722AETE+T

MAX9722AETE+T

Maxim Integrated

IC AMP CLSS AB STER 130MW 16TQFN

Në magazinë: 0

$2.58000

TAS5342LDDVR

TAS5342LDDVR

Rochester Electronics

AUDIO AMPLIFIER, 100W, 2 CHANNEL

Në magazinë: 16 000

$5.23000

LM4805LQ/NOPB

LM4805LQ/NOPB

Rochester Electronics

AUDIO AMPLIFIER, 1.2W, 1 CHANNEL

Në magazinë: 13 000

$2.40000

TPA6136A2YFFT

TPA6136A2YFFT

Texas

IC AMP CLSS AB STER 25MW 16DSBGA

Në magazinë: 750

$0.91000

LM48310SD/NOPB

LM48310SD/NOPB

Texas

IC AMP CLASS D MONO 2.6W 10WSON

Në magazinë: 4 214

$1.69000

Kategoria e produkteve

Top