STP04CM596M1

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

STP04CM596M1

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC LED DRIVER LINEAR 500MA 14SO
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - drejtuesit e udhëhequr
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
STP04CM596M1 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Linear
 • topologji:Shift Register
 • ndërprerësit e brendshëm:Yes
 • numri i daljeve:4
 • tension - furnizim (min):3.3V
 • tension - furnizim (maksimumi):5.5V
 • tension - dalje:16V
 • aktuale - dalje / kanal:500mA
 • frekuenca:25MHz
 • zbehje:-
 • aplikacionet:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-SO
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX1570ETE+T

MAX1570ETE+T

Maxim Integrated

IC LED DRIVER RGLTR DIM 16TQFN

Në magazinë: 5 000

$2.49600

MAX6970AUE+

MAX6970AUE+

Maxim Integrated

IC LED DRIVER LIN 55MA 16TSSOP

Në magazinë: 994 960

$4.35000

BD83732HFP-MTR

BD83732HFP-MTR

ROHM Semiconductor

50V 500MA 1CH SOURCE DRIVER FOR

Në magazinë: 1 991

$2.87000

MAX16814AGP/VY+T

MAX16814AGP/VY+T

Maxim Integrated

INTEGRATED, 4-CHANNEL, HIGH-BRIG

Në magazinë: 7 500

$3.06000

HEF4794BT-Q100118

HEF4794BT-Q100118

Rochester Electronics

LED DRIVER

Në magazinë: 18 011

$0.61000

MAX1573ETE+

MAX1573ETE+

Maxim Integrated

IC LED DRIVER RGLTR DIM 16TQFN

Në magazinë: 190 150

$3.79000

NCS29001DR2G

NCS29001DR2G

Rochester Electronics

LED DRIVER

Në magazinë: 173 532

$0.33000

LM36922HYFFR

LM36922HYFFR

Texas

IC WHITE LED DVR 12DSBGA

Në magazinë: 2 409

$1.32000

TLC5928RGET

TLC5928RGET

Texas

IC LED DRIVER LINEAR 35MA 24VQFN

Në magazinë: 670

$1.72000

BD9206EFV-E2

BD9206EFV-E2

ROHM Semiconductor

IC LED DRVR LIN DIM 20MA 20TSSOP

Në magazinë: 0

$3.43500

Kategoria e produkteve

Top