MCZ33989EGR2

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MCZ33989EGR2

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC INTERFACE SPECIALIZED 28SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - e specializuar
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MCZ33989EGR2 PDF
hetim
  • seri:-
  • paketë:Tape & Reel (TR)
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • aplikacionet:System Basis Chip
  • ndërfaqe:CAN, SPI
  • tension - furnizim:5.5V ~ 18V
  • paketë / kuti:28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:28-SOIC
  • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX1558ETB+T

MAX1558ETB+T

Maxim Integrated

IC INTERFACE SPECIALIZED 10TDFN

Në magazinë: 232

$2.70000

PCI2250PCM

PCI2250PCM

Texas

IC INTERFACE SPECIALIZED 160QFP

Në magazinë: 50

$15.61000

MC33889BPEG

MC33889BPEG

NXP Semiconductors

IC INTERFACE SPECIALIZED 28SOIC

Në magazinë: 0

$8.46308

CA91L862A-50IEV

CA91L862A-50IEV

Renesas Electronics America

IC INTERFACE SPECIALIZED 256BGA

Në magazinë: 0

$58.06588

PM8574B-FEI

PM8574B-FEI

Roving Networks / Microchip Technology

IC INTERFACE SPECIALIZED PCI EXP

Në magazinë: 26

$322.24000

89HPES16T4AG2ALGI

89HPES16T4AG2ALGI

Renesas Electronics America

IC INTFACE SPECIALIZED 324FCBGA

Në magazinë: 0

$96.32560

NVT4556AUKZ

NVT4556AUKZ

NXP Semiconductors

IC INTERFACE SPECIALIZED 12WLCSP

Në magazinë: 449

$1.19000

W83L351YG TR

W83L351YG TR

Nuvoton Technology Corporation America

IC INTERFACE SPECIALIZED 20QFN

Në magazinë: 0

$0.81000

TUSB214RWBT

TUSB214RWBT

Texas

IC INTERFACE SPECIALIZED 12X2QFN

Në magazinë: 0

$4.48000

PCA9541APW/01,118

PCA9541APW/01,118

NXP Semiconductors

IC INTERFACE SPECIALIZED 16TSSOP

Në magazinë: 4 466

$2.63000

Kategoria e produkteve

Top