89HPES32H8ZAALI

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

89HPES32H8ZAALI

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC INTFACE SPECIALIZED 900FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - e specializuar
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
89HPES32H8ZAALI PDF
hetim
  • seri:PRECISE™
  • paketë:Tray
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • aplikacionet:Switch Interfacing
  • ndërfaqe:PCI Express
  • tension - furnizim:3.3V
  • paketë / kuti:900-BBGA, FCBGA
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:900-FCBGA (31x31)
  • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC6820HUD#TRPBF

LTC6820HUD#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC INTERFACE SPECIALIZED 16QFN

Në magazinë: 0

$6.31000

PCA9541BS/03,118

PCA9541BS/03,118

Rochester Electronics

IC I2C 2:1 SELECTOR 16-HVQFN

Në magazinë: 13 923

$1.10000

STB-GP

STB-GP

Rochester Electronics

PANEL FOR RT1850 RT1860

Në magazinë: 0

$163.32000

MR8255A/B

MR8255A/B

Rochester Electronics

PARALLEL I/O PORT, 24 I/O, CMOS

Në magazinë: 83

$93.94000

TXS02326MRGER

TXS02326MRGER

Rochester Electronics

DUAL-SUPPLY 2:1 SIM CARD MUX

Në magazinë: 3 000

$1.31000

TDA8023TT/C1

TDA8023TT/C1

Rochester Electronics

IC SMART CARD INTERFACE 28-TSSOP

Në magazinë: 0

$1.07000

ISL54105ACRZ

ISL54105ACRZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC INTERFACE SPECIALIZED 72QFN

Në magazinë: 0

$24.30000

DS5251F-8N5+

DS5251F-8N5+

Rochester Electronics

DS5251F-8N5+

Në magazinë: 0

$17.14000

PCA9540BGD,125

PCA9540BGD,125

NXP Semiconductors

IC INTERFACE SPECIALIZED 8XSON

Në magazinë: 4 551

$1.50000

DS90CF383MTD

DS90CF383MTD

Rochester Electronics

LINE DRIVER, 1 FUNC, 5 DRIVER6

Në magazinë: 8 335

$3.97000

Kategoria e produkteve

Top