MC33978ES

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MC33978ES

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC INTERFACE SPECIALIZED 32QFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - e specializuar
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MC33978ES PDF
hetim
  • seri:-
  • paketë:Tube
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • aplikacionet:Multiple Switch Detection
  • ndërfaqe:SPI
  • tension - furnizim:3V ~ 5.25V
  • paketë / kuti:32-VFQFN Exposed Pad
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:32-QFN-EP (5x5)
  • lloji i montimit:Surface Mount, Wettable Flank
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LMH0024MA/NOPB

LMH0024MA/NOPB

Texas

IC INTERFACE SPECIALIZED 16SOIC

Në magazinë: 170

$20.25000

PI7C9X20404SLCFDE

PI7C9X20404SLCFDE

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC INTERFACE SPECIALIZED 128LQFP

Në magazinë: 18

$12.81000

PI3HDMI611ZLEX

PI3HDMI611ZLEX

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC INTERFACE SPECIALIZED 32TQFN

Në magazinë: 0

$1.97372

QLX4300SIQSR

QLX4300SIQSR

Intersil (Renesas Electronics America)

IC INTERFACE SPECIALIZED 46TQFN

Në magazinë: 0

$12.59000

PI4GTL2034LE

PI4GTL2034LE

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC INTFACE SPECIALZ 14TSSOP 60PC

Në magazinë: 0

$1.32500

PCI9080-3 G

PCI9080-3 G

Broadcom

IC INTERFACE SPECIALIZED 208QFP

Në magazinë: 707

$119.94000

DS90CF384MTDX/NOPB

DS90CF384MTDX/NOPB

Texas

IC INTERFACE SPECIALIZED 56TSSOP

Në magazinë: 1 477

$6.23000

DS90CR218AMTDX/NOPB

DS90CR218AMTDX/NOPB

Texas

IC INTERFACE SPECIALIZED 48TSSOP

Në magazinë: 0

$4.77787

PCA9543APWR

PCA9543APWR

Texas

IC INTERFACE SPECIALIZED 14TSSOP

Në magazinë: 2 289

$1.65000

SN75DP139RGZT

SN75DP139RGZT

Texas

IC INTERFACE SPECIALIZED 48VQFN

Në magazinë: 48

$2.99000

Kategoria e produkteve

Top