NCT6683D-I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NCT6683D-I

Prodhuesi
Nuvoton Technology Corporation America
Përshkrim
IC INTERFACE SPECIALIZED 128LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - e specializuar
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
  • seri:-
  • paketë:Tray
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • aplikacionet:-
  • ndërfaqe:-
  • tension - furnizim:-
  • paketë / kuti:-
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
  • lloji i montimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC4306CUFD#TRPBF

LTC4306CUFD#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC INTERFACE SPECIALIZED 24QFN

Në magazinë: 0

$4.80200

ZSSC4151AE2W

ZSSC4151AE2W

Renesas Electronics America

IC INTFACE SPECIALIZED SGNL COND

Në magazinë: 0

$2.35500

DS125RT410SQE/NOPB

DS125RT410SQE/NOPB

Texas

IC INTERFACE SPECIALIZED 48WQFN

Në magazinë: 0

$19.88824

AD9887KS-100

AD9887KS-100

Rochester Electronics

ANALOG & DVI DIGITAL INTERFACES

Në magazinë: 10 795

$17.95000

AD7569JRZ

AD7569JRZ

Rochester Electronics

LC2MOS COMPLETE, 8 BIT ANALOG I/

Në magazinë: 123

$19.37000

TW3801-TC1-CRT

TW3801-TC1-CRT

Intersil (Renesas Electronics America)

IC INTERFACE SPECIALIZED 100TQFP

Në magazinë: 0

$31.94710

PCI9030-AA60PI F

PCI9030-AA60PI F

Broadcom

IC INTERFACE SPECIALIZED 176QFP

Në magazinë: 0

$51.12000

PCA9546ADWG4

PCA9546ADWG4

Rochester Electronics

PCA9546A 4-CHANNEL I2C AND SMBUS

Në magazinë: 614

$1.14000

Z84C4110PEG

Z84C4110PEG

Zilog / Littelfuse

IC INTERFACE SPECIALIZED 40DIP

Në magazinë: 0

$7.63623

AD7868BNZ

AD7868BNZ

Rochester Electronics

DATA ACQUISITION SYSTEM

Në magazinë: 117

$72.95000

Kategoria e produkteve

Top