UDA1330ATS/N2,112

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

UDA1330ATS/N2,112

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC DAC/AUDIO 20BIT 55K 16SSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
marrja e të dhënave - adcs/dacs - qëllim i veçantë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
UDA1330ATS/N2,112 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:DAC, Audio
 • numri i kanaleve:3
 • rezolucioni (bit):20 b
 • shkalla e kampionimit (për sekondë):55k
 • ndërfaqja e të dhënave:I²S
 • burimi i furnizimit me tension:Analog and Digital
 • tension - furnizim:2.7V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-LSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-SSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LDC1614RGHR

LDC1614RGHR

Texas

IC IND TO DGT CONV 28BIT 16WQFN

Në magazinë: 1 024

$5.06000

PCM1754DBQRG4

PCM1754DBQRG4

Texas

IC DAC/AUDIO 24BIT 200K 16SSOP

Në magazinë: 0

$0.95357

AK5358BET

AK5358BET

Asahi Kasei Microdevices / AKM Semiconductor

IC ADC 24BIT 8K-96K 16TSSOP

Në magazinë: 0

$0.56591

AMC1304L25QDWQ1

AMC1304L25QDWQ1

Rochester Electronics

AMC1304L25-Q1 AUTOMOTIVE REINFOR

Në magazinë: 2 600

$6.57000

ADUM7704BRWZ

ADUM7704BRWZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

+/- 50MV LOW POWER ISO ADC WITH

Në magazinë: 0

$10.75000

WM8728SEDS/V

WM8728SEDS/V

Rochester Electronics

D/A CONVERTER, 2 FUNC, PDSO20

Në magazinë: 0

$2.08000

MAX1270BEAI+T

MAX1270BEAI+T

Maxim Integrated

IC DAS/ADC 12BIT 110K 28SSOP

Në magazinë: 0

$17.21200

LTC1294DCN#PBF

LTC1294DCN#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 20DIP

Në magazinë: 0

$19.88000

MAX126CCAX

MAX126CCAX

Rochester Electronics

SIMULTANEOUS-SAMPLING 14-BIT DAS

Në magazinë: 39

$19.32000

MAX9979KCTK+D

MAX9979KCTK+D

Maxim Integrated

IC DAC 16BIT 68TQFN

Në magazinë: 0

$50.54400

Kategoria e produkteve

Top