MC100E112FNG

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MC100E112FNG

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC DRIVER QUAD ECL N-INV 28PLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjikë - porta dhe inverterë - shumëfunksionale, të konfigurueshme
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MC100E112FNG PDF
hetim
 • seri:100E
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • Lloji logjik:NOR/OR Gate
 • numri i qarqeve:4
 • numri i hyrjeve:1
 • hyrja e këmbëzës schmitt:No
 • lloji i daljes:Differential
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:-
 • tension - furnizim:-4.2V ~ -5.7V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:28-LCC (J-Lead)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:28-PLCC (11.51x11.51)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CD4068BPWR

CD4068BPWR

Texas

IC 8INPUT NAND/AND GATE 14TSSOP

Në magazinë: 1 254

$0.43000

HMC851LC3CTR

HMC851LC3CTR

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC GATE XOR/XNOR 28GBPS 16QFN

Në magazinë: 0

$189.57820

MC10H121FNR2

MC10H121FNR2

Rochester Electronics

OR-AND/OR-AND-INVERT GATE

Në magazinë: 4 030

$2.11000

MC10EL05DR2G

MC10EL05DR2G

Rochester Electronics

AND/NAND GATE, 10EL SERIES, 1-FU

Në magazinë: 3 622

$3.58000

NC7SZ57L6X

NC7SZ57L6X

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC LOGIC GATE UHS 2-INP 6-MCRPAK

Në magazinë: 2 147 483 647

$0.52000

MC10EL01D

MC10EL01D

Rochester Electronics

OR-AND GATE

Në magazinë: 19 637

$1.66000

MC100E107FNR2

MC100E107FNR2

Rochester Electronics

XOR/XNOR GATE

Në magazinë: 1 000

$3.33000

74LVC3G04DP-Q100125

74LVC3G04DP-Q100125

Rochester Electronics

INVERTER, LVC/LCX/Z SERIES

Në magazinë: 83 333

$0.16000

MC100E404FNG

MC100E404FNG

Rochester Electronics

AND/NAND GATE

Në magazinë: 6 264

$5.93000

74AUP1G97FZ4-7

74AUP1G97FZ4-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC GATE SGL 3INP MULTIF X2-6DFN

Në magazinë: 0

$0.38000

Kategoria e produkteve

Top