MT28F400B5WP-8 T TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT28F400B5WP-8 T TR

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TSOP I
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT28F400B5WP-8 T TR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NOR
 • madhësia e kujtesës:4Mb (512K x 8, 256K x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:80ns
 • koha e aksesit:80 ns
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:48-TSOP I
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CY62256NLL-70SNXC

CY62256NLL-70SNXC

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOIC

Në magazinë: 1 588

$3.66000

MT29AZ5A5CMGWD-18AAT.87C TR

MT29AZ5A5CMGWD-18AAT.87C TR

Micron Technology

NANDMCP8GB

Në magazinë: 0

$15.07500

S29GL512S11FAIV10

S29GL512S11FAIV10

Cypress Semiconductor

IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64BGA

Në magazinë: 0

$6.92283

CY14B108K-ZS45XIT

CY14B108K-ZS45XIT

Cypress Semiconductor

IC NVSRAM 8MBIT PAR 44TSOP II

Në magazinë: 0

$56.22000

71016S12PHI

71016S12PHI

Rochester Electronics

SRAM 1 MEG (64K X 16-BIT)

Në magazinë: 0

$1.34000

CAT93C46VI-G

CAT93C46VI-G

Rochester Electronics

IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8SOIC

Në magazinë: 38 517

$0.21000

25LC010A-I/ST

25LC010A-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.39000

S26KL512SDABHB020

S26KL512SDABHB020

Cypress Semiconductor

IC FLASH 512MBIT PARALLEL 24FBGA

Në magazinë: 0

$11.76000

AS7C316096A-10TINTR

AS7C316096A-10TINTR

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48TSOP I

Në magazinë: 0

$18.22500

CY62167G-45ZXI

CY62167G-45ZXI

Cypress Semiconductor

IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48TSOP I

Në magazinë: 96

$5.44000

Kategoria e produkteve

Top