MT40A512M16JY-083E AUT:B

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT40A512M16JY-083E AUT:B

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC DRAM 8GBIT PARALLEL 96FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT40A512M16JY-083E AUT:B PDF
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q100
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM - DDR4
 • madhësia e kujtesës:8Gb (512M x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:1.2 GHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:1.14V ~ 1.26V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TC)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:96-TFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:96-FBGA (8x14)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
24LC64T-I/ST

24LC64T-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 64KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.44000

S29PL127J70BFI040

S29PL127J70BFI040

Cypress Semiconductor

IC FLASH 128MBIT PARALLEL 56FBGA

Në magazinë: 0

$8.35762

7143LA20G

7143LA20G

Renesas Electronics America

IC SRAM 32KBIT PARALLEL 68PGA

Në magazinë: 0

$109.21333

MT61K256M32JE-14:A

MT61K256M32JE-14:A

Micron Technology

IC RAM 8GBIT PARALLEL 180FBGA

Në magazinë: 0

$12.39000

S-24C04DI-I8T1U5

S-24C04DI-I8T1U5

ABLIC U.S.A. Inc.

IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ SNT8A

Në magazinë: 0

$0.21371

DS1225AD-70IND+

DS1225AD-70IND+

Maxim Integrated

IC NVSRAM 64KBIT PARALLEL 28EDIP

Në magazinë: 121

$19.70000

CAT25010VP2I-GT3

CAT25010VP2I-GT3

Rochester Electronics

IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8TDFN

Në magazinë: 18 000

$0.20000

AS7C34096A-20TINTR

AS7C34096A-20TINTR

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP2

Në magazinë: 0

$4.48305

11AA040T-I/MNY

11AA040T-I/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT SGL WIRE 8TDFN

Në magazinë: 0

$0.26000

S29GL512T11DHIV10Y

S29GL512T11DHIV10Y

Rochester Electronics

IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64FBGA

Në magazinë: 98

$7.00000

Kategoria e produkteve

Top