70V9389L7PRFG

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

70V9389L7PRFG

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC SRAM 1.125MBIT PAR 128TQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:SRAM
 • teknologjisë:SRAM - Dual Port, Synchronous
 • madhësia e kujtesës:1.125Mb (64K x 18)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:7.5 ns
 • tension - furnizim:3V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:128-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:128-TQFP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S25FL256LDPNFI010

S25FL256LDPNFI010

Flip Electronics

IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 8WSON

Në magazinë: 757

$3.69000

25LC080CT-I/ST

25LC080CT-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 8KBIT SPI 10MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.52000

NM93C86AN

NM93C86AN

Rochester Electronics

IC EEPROM 16KBIT SPI 1MHZ 8DIP

Në magazinë: 21 178

$0.81000

IS25LP032D-JBLE

IS25LP032D-JBLE

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOP

Në magazinë: 0

$1.16000

7142LA100C

7142LA100C

Renesas Electronics America

IC SRAM 16KBIT PARALLEL SB48

Në magazinë: 0

$66.21550

MT29F128G08CBCEBJ4-37ITR:E TR

MT29F128G08CBCEBJ4-37ITR:E TR

Micron Technology

IC FLASH 128GBIT PAR 132VBGA

Në magazinë: 0

$11.23500

IS62WV12816EALL-55TLI-TR

IS62WV12816EALL-55TLI-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 44TSOP II

Në magazinë: 0

$2.56432

S29JL032J70TFI313

S29JL032J70TFI313

Cypress Semiconductor

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 48TSOP

Në magazinë: 0

$2.83775

CY7C009-15AXC

CY7C009-15AXC

Rochester Electronics

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 674

$63.99000

CAT24C64YI-GT3

CAT24C64YI-GT3

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC EEPROM 64KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.22000

Kategoria e produkteve

Top