W25Q64FVSSIG TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

W25Q64FVSSIG TR

Prodhuesi
Winbond Electronics Corporation
Përshkrim
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
W25Q64FVSSIG TR PDF
hetim
 • seri:SpiFlash®
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NOR
 • madhësia e kujtesës:64Mb (8M x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:SPI - Quad I/O, QPI
 • frekuenca e orës:104 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:50µs, 3ms
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CY62256VLL-70ZRIT

CY62256VLL-70ZRIT

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 32KX8, 70NS

Në magazinë: 9 000

$1.02000

SST26WF040B-104I/SN

SST26WF040B-104I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.71500

MR1A16AYS35R

MR1A16AYS35R

Everspin Technologies, Inc.

IC RAM 2MBIT PARALLEL 44TSOP2

Në magazinë: 0

$13.03500

24LC256T-E/SM

24LC256T-E/SM

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 256KBIT I2C 8SOIJ

Në magazinë: 989

$0.88000

CY14B104N-BA45XC

CY14B104N-BA45XC

Rochester Electronics

IC NVSRAM 4MBIT PARALLEL 48FBGA

Në magazinë: 296

$20.66000

M24C02-DRDW3TP/K

M24C02-DRDW3TP/K

STMicroelectronics

IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 1 818

$0.28000

CAT24C02YGI

CAT24C02YGI

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 4 389

$0.12000

S29GL064N90BAI042

S29GL064N90BAI042

Cypress Semiconductor

IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48FBGA

Në magazinë: 0

$1.39930

24AA16T-E/MNY

24AA16T-E/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 16KBIT I2C 8TDFN

Në magazinë: 0

$0.37000

25LC512-I/SN

25LC512-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 512KBIT SPI 8SOIC

Në magazinë: 1 473

$1.79000

Kategoria e produkteve

Top