MT29F128G08CFAABWP-12Z:A

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT29F128G08CFAABWP-12Z:A

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLASH 128GBIT PAR 48TSOP I
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NAND
 • madhësia e kujtesës:128Gb (16G x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:83 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:48-TSOP I
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S25FL064LABNFI043

S25FL064LABNFI043

Cypress Semiconductor

IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8USON

Në magazinë: 550

$1.55000

BR24S32F-WE2

BR24S32F-WE2

ROHM Semiconductor

IC EEPROM 32K I2C 400KHZ 8SOP

Në magazinë: 2 496

$0.61000

SST26VF080AT-104I/SN

SST26VF080AT-104I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8SOIC

Në magazinë: 2 914

$1.05000

NM93C86AN

NM93C86AN

Rochester Electronics

IC EEPROM 16KBIT SPI 1MHZ 8DIP

Në magazinë: 21 178

$0.81000

70V05L20PFGI8

70V05L20PFGI8

Renesas Electronics America

IC SRAM 64KBIT PARALLEL 64TQFP

Në magazinë: 0

$29.54229

CY14B104N-BA45XC

CY14B104N-BA45XC

Rochester Electronics

IC NVSRAM 4MBIT PARALLEL 48FBGA

Në magazinë: 296

$20.66000

S25FL256SAGBHI200

S25FL256SAGBHI200

Cypress Semiconductor

IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 24BGA

Në magazinë: 875

$4.33000

TMS27C291-35JL

TMS27C291-35JL

Rochester Electronics

UVPROM, 2KX8, 35NS, CMOS

Në magazinë: 28 037

$8.14000

CAT28F001H-12T

CAT28F001H-12T

Rochester Electronics

IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP

Në magazinë: 595

$5.36000

CY7C1359A-150AC

CY7C1359A-150AC

Rochester Electronics

CACHE TAG SRAM, 256KX18, 3.8NS

Në magazinë: 194

$17.05000

Kategoria e produkteve

Top