MT46H64M16LFBF-6 IT:B

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT46H64M16LFBF-6 IT:B

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC DRAM 1GBIT PARALLEL 60VFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT46H64M16LFBF-6 IT:B PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM - Mobile LPDDR
 • madhësia e kujtesës:1Gb (64M x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:166 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:15ns
 • koha e aksesit:5 ns
 • tension - furnizim:1.7V ~ 1.95V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:60-VFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:60-VFBGA (8x9)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
M28W320ECB70ZB6T TR

M28W320ECB70ZB6T TR

Micron Technology

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 47TFBGA

Në magazinë: 3 883

$6.44000

MX25L25645GMI-08G

MX25L25645GMI-08G

Macronix

IC FLSH 256MBIT SPI 120MHZ 16SOP

Në magazinë: 0

$3.50000

CAT25010VP2I-GT3

CAT25010VP2I-GT3

Rochester Electronics

IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8TDFN

Në magazinë: 18 000

$0.20000

W25Q16JWSSIQ TR

W25Q16JWSSIQ TR

Winbond Electronics Corporation

IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.48201

THGAMRG9T23BAIL

THGAMRG9T23BAIL

Toshiba Memory America, Inc. (Kioxia America, Inc.)

IC FLASH 512GBIT EMMC 153FBGA

Në magazinë: 0

$26.87000

CAT24C02YGI

CAT24C02YGI

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 4 389

$0.12000

MX29GL128EUT2I-11G

MX29GL128EUT2I-11G

Macronix

IC FLASH 128MBIT PARALLEL 56TSOP

Në magazinë: 0

$3.77520

93LC46AT-E/MNY

93LC46AT-E/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8TDFN

Në magazinë: 0

$0.32000

CY7C1041DV33-10ZSXI

CY7C1041DV33-10ZSXI

Flip Electronics

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II

Në magazinë: 49 424

$6.67000

MX66L1G55GXDI-10G

MX66L1G55GXDI-10G

Macronix

IC FLASH 1GBIT SPI/QUAD 24BGA

Në magazinë: 0

$8.21700

Kategoria e produkteve

Top