M27C4001-80B1

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

M27C4001-80B1

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32DIP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
M27C4001-80B1 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:EPROM
 • teknologjisë:EPROM - OTP
 • madhësia e kujtesës:4Mb (512K x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:80 ns
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:32-DIP (0.600", 15.24mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:32-PDIP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
M28W320ECB70ZB6T TR

M28W320ECB70ZB6T TR

Micron Technology

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 47TFBGA

Në magazinë: 3 883

$6.44000

IS42VM32200M-6BLI

IS42VM32200M-6BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 64MBIT PARALLEL 90TFBGA

Në magazinë: 0

$3.41079

IS43LR16320B-6BLI

IS43LR16320B-6BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60TFBGA

Në magazinë: 110

$12.41000

PF48F4400P0VBQEF

PF48F4400P0VBQEF

Flip Electronics

IC FLASH 512MBIT PARALLEL 88SCSP

Në magazinë: 0

$20.57000

7005S25G

7005S25G

Renesas Electronics America

IC SRAM 64KBIT PARALLEL 68PGA

Në magazinë: 0

$55.95000

7142SA100C

7142SA100C

Renesas Electronics America

IC SRAM 16KBIT PARALLEL SB48

Në magazinë: 0

$63.07600

IS46TR16128DL-125KBLA1

IS46TR16128DL-125KBLA1

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96TWBGA

Në magazinë: 0

$6.97884

AS7C4096A-12TCN

AS7C4096A-12TCN

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP2

Në magazinë: 722

$5.84000

AT24C02C-SSHM-T

AT24C02C-SSHM-T

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.19000

W979H2KBVX2E

W979H2KBVX2E

Winbond Electronics Corporation

IC DRAM 512MBIT PAR 134VFBGA

Në magazinë: 0

$4.69625

Kategoria e produkteve

Top