MT25QL128ABA1EW9-0SIT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT25QL128ABA1EW9-0SIT

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLASH 128MBIT SPI 8WPDFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
4998
Fletët e të dhënave në internet
MT25QL128ABA1EW9-0SIT PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NOR
 • madhësia e kujtesës:128Mb (16M x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:SPI
 • frekuenca e orës:133 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:8ms, 2.8ms
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-WFDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-WPDFN (8x6) (MLP8)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AT24C16A-10TI-2.7

AT24C16A-10TI-2.7

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 16KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 22 000

Me porosi: 22 000

$0.12342

X24C44SI

X24C44SI

Intersil (Renesas Electronics America)

IC NVSRAM 256B SPI 1MHZ 8SOIC

Në magazinë: 60 000

Me porosi: 60 000

$0.36299

MT40A256M16GE-062E IT:B

MT40A256M16GE-062E IT:B

Micron Technology

IC DRAM 4GBIT PARALLEL 96FBGA

Në magazinë: 11 000

Me porosi: 11 000

$84.50000

MT29F32G08AFACAWP-ITZ:C TR

MT29F32G08AFACAWP-ITZ:C TR

Micron Technology

IC FLSH 32GBIT PARALLEL 48TSOP I

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$16.00000

LH5116-10

LH5116-10

Sharp Microelectronics

IC SRAM 16KBIT PARALLEL 24DIP

Në magazinë: 17 000

Me porosi: 17 000

$2.78000

AT29C512-90JI

AT29C512-90JI

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH 512KBIT PARALLEL 32PLCC

Në magazinë: 13 600

Me porosi: 13 600

$7.00000

AT24C08C-SSPD-T

AT24C08C-SSPD-T

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 8KBIT I2C 1MHZ 8SOIC

Në magazinë: 15 000

Me porosi: 15 000

$0.09000

MT48LC8M8A2P-75:G

MT48LC8M8A2P-75:G

Micron Technology

IC DRAM 64MBIT PAR 54TSOP II

Në magazinë: 50 000

Me porosi: 50 000

$2.16000

MT41K1G16DGA-125:A

MT41K1G16DGA-125:A

Micron Technology

IC DRAM 16GBIT PARALLEL 96FBGA

Në magazinë: 1 700

Me porosi: 1 700

$92.50000

CY7C199CN-15PXC

CY7C199CN-15PXC

Cypress Semiconductor

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28DIP

Në magazinë: 12 000

Me porosi: 12 000

$1.21500

Kategoria e produkteve

Top