MT53D1024M32D4DT-053 WT ES:D

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT53D1024M32D4DT-053 WT ES:D

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC DRAM 32GBIT 1866MHZ 200VFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM - Mobile LPDDR4
 • madhësia e kujtesës:32Gb (1G x 32)
 • ndërfaqja e kujtesës:-
 • frekuenca e orës:1.866 GHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:1.1V
 • temperatura e funksionimit:-30°C ~ 85°C (TC)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:200-VFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:200-VFBGA (10x14.5)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AT24C16D-PUM

AT24C16D-PUM

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 16KBIT I2C 1MHZ 8DIP

Në magazinë: 116

$0.42000

IS42RM32400H-6BLI

IS42RM32400H-6BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 128MBIT PARALLEL 90TFBGA

Në magazinë: 0

$5.06417

GS84018AGT-150I

GS84018AGT-150I

Flip Electronics

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 29

$15.63000

M95M04-DRMN6TP

M95M04-DRMN6TP

STMicroelectronics

IC EEPROM 4MBIT SPI 10MHZ 8SOIC

Në magazinë: 194

$2.45000

CY62168G30-45BVXI

CY62168G30-45BVXI

Cypress Semiconductor

IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48VFBGA

Në magazinë: 0

$15.00000

25LC512-E/SN

25LC512-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 512KBIT SPI 8SOIC

Në magazinë: 1 557

$1.85000

NM24C04ULM8

NM24C04ULM8

Rochester Electronics

IC EEPROM 4KBIT I2C 100KHZ 8SO

Në magazinë: 2 185

$0.37000

R1LP5256ESA-5SI#S0

R1LP5256ESA-5SI#S0

Rochester Electronics

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP

Në magazinë: 22 000

$2.77000

IS25WP128-RHLE-TR

IS25WP128-RHLE-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC FLSH 128MBIT SPI/QUAD 24TFBGA

Në magazinë: 0

$2.41324

CAT25080YI-G

CAT25080YI-G

Rochester Electronics

IC EEPROM 8KBIT SPI 20MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 1 500

$0.24000

Kategoria e produkteve

Top