MT52L512M32D2PF-093 WT:B

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT52L512M32D2PF-093 WT:B

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC DRAM 16GBIT 1067MHZ 178FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM - Mobile LPDDR3
 • madhësia e kujtesës:16Gb (512M x 32)
 • ndërfaqja e kujtesës:-
 • frekuenca e orës:1067 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:1.2V
 • temperatura e funksionimit:-30°C ~ 85°C (TC)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:178-VFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:178-FBGA (11.5x11)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CY62256NLL-70SNXC

CY62256NLL-70SNXC

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOIC

Në magazinë: 1 588

$3.66000

AT27C256R-45PU

AT27C256R-45PU

Roving Networks / Microchip Technology

IC EPROM 256KBIT PARALLEL 28DIP

Në magazinë: 528

$2.32000

S29GL128P90FFIR20

S29GL128P90FFIR20

Cypress Semiconductor

IC FLASH 128MBIT PARALLEL 64FBGA

Në magazinë: 3 692

$5.57000

FM24C09ULEM8

FM24C09ULEM8

Rochester Electronics

IC EEPROM 8KBIT I2C 100KHZ 8SOIC

Në magazinë: 1 485

$0.33000

R1LV5256ESA-5SI#S1

R1LV5256ESA-5SI#S1

Renesas Electronics America

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP

Në magazinë: 586

$2.29000

AT28C256E-25UM/883

AT28C256E-25UM/883

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 256KBIT PAR 28CPGA

Në magazinë: 0

$283.20150

CY7C266-25PC

CY7C266-25PC

Rochester Electronics

OTP ROM, 8KX8, 25NS PDIP28

Në magazinë: 0

$18.67000

MT58V512V36FT-8.5

MT58V512V36FT-8.5

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 512KX36, 8.5NS PQFP1

Në magazinë: 580

$18.79000

71024S12YG

71024S12YG

Renesas Electronics America

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ

Në magazinë: 360

$3.09000

GS8662R18BGD-350I

GS8662R18BGD-350I

GSI Technology

IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FPBGA

Në magazinë: 0

$126.84467

Kategoria e produkteve

Top