MT46H16M32LFCM-6 TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT46H16M32LFCM-6 TR

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC DRAM 512MBIT PARALLEL 90VFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT46H16M32LFCM-6 TR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM - Mobile LPDDR
 • madhësia e kujtesës:512Mb (16M x 32)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:166 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:15ns
 • koha e aksesit:5 ns
 • tension - furnizim:1.7V ~ 1.95V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:90-VFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:90-VFBGA (10x13)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
M28W320ECB70ZB6T TR

M28W320ECB70ZB6T TR

Micron Technology

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 47TFBGA

Në magazinë: 3 883

$6.44000

BQ4010YMA-70N

BQ4010YMA-70N

Rochester Electronics

IC NVSRAM 64KBIT PARALLEL 28DIP

Në magazinë: 2 234

$12.16000

R1LP0408DSP-5SI#B1

R1LP0408DSP-5SI#B1

Renesas Electronics America

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32SOP

Në magazinë: 0

$4.58000

S70GL02GP11FAIR10

S70GL02GP11FAIR10

Flip Electronics

IC FLASH 2GBIT PARALLEL 64FBGA

Në magazinë: 2 909

$22.94000

7132SA55L48B

7132SA55L48B

Renesas Electronics America

IC SRAM 16KBIT PARALLEL 48LCC

Në magazinë: 0

$95.40706

AT25DF081A-MH-T

AT25DF081A-MH-T

Adesto Technologies

IC FLASH 8MBIT SPI 100MHZ 8UDFN

Në magazinë: 0

$1.62000

71V416S12PH

71V416S12PH

Rochester Electronics

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II

Në magazinë: 0

$2.01000

CAT25020ZI-GT3

CAT25020ZI-GT3

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT SPI 10MHZ 8MSOP

Në magazinë: 9 000

$0.23000

93LC56CT-I/MNY

93LC56CT-I/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT SPI 3MHZ 8TDFN

Në magazinë: 0

$0.27300

AT24C02B-TH-T

AT24C02B-TH-T

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 3 047

$0.29000

Kategoria e produkteve

Top