7005S35PF8

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

7005S35PF8

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC SRAM 64KBIT PARALLEL 64TQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
7005S35PF8 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:SRAM
 • teknologjisë:SRAM - Dual Port, Asynchronous
 • madhësia e kujtesës:64Kb (8K x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:35ns
 • koha e aksesit:35 ns
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:64-TQFP (14x14)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
27S03ADM/B

27S03ADM/B

Rochester Electronics

27S03ADM/B

Në magazinë: 1 162

$74.58000

RM24C32C-BSNC-B

RM24C32C-BSNC-B

Adesto Technologies

IC CBRAM 32KBIT I2C 750KHZ 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.30452

IS25LP064A-JBLE

IS25LP064A-JBLE

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIC

Në magazinë: 1 178

$1.81000

24C00T/OT

24C00T/OT

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 128B I2C SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.18200

S29GL032N11DFIV22

S29GL032N11DFIV22

Cypress Semiconductor

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 64FBGA

Në magazinë: 3 300

$0.93000

16-4072-01A-T

16-4072-01A-T

Cypress Semiconductor

IC MEM NOR 56TSOP

Në magazinë: 0

$3.27007

24C02CT-I/SN

24C02CT-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

Në magazinë: 5 726

$0.27000

LE24163LBXA-SH

LE24163LBXA-SH

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC EEPROM 16KBIT I2C 5WLCSP

Në magazinë: 0

$0.32366

MTFC16GAPALHT-AIT

MTFC16GAPALHT-AIT

Micron Technology

IC FLASH 128GBIT MMC

Në magazinë: 0

$16.99500

70V07L55G

70V07L55G

Renesas Electronics America

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 68PGA

Në magazinë: 0

$86.85556

Kategoria e produkteve

Top