MT29F256G08CKCABH2-12Z:A TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT29F256G08CKCABH2-12Z:A TR

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLASH 256GBIT PAR 100TBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NAND (MLC)
 • madhësia e kujtesës:256Gb (32G x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:83 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:100-TBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:100-TBGA (12x18)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
W987D6HBGX6I

W987D6HBGX6I

Winbond Electronics Corporation

IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54VFBGA

Në magazinë: 0

$2.44728

AS6C2008-55BIN

AS6C2008-55BIN

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 36TFBGA

Në magazinë: 0

$2.69731

AS7C1025B-15TJCNTR

AS7C1025B-15TJCNTR

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ

Në magazinë: 0

$2.64704

M24C01-RMN6P

M24C01-RMN6P

STMicroelectronics

IC EEPROM 1KBIT I2C 400KHZ 8SO

Në magazinë: 9 536

$0.13000

24AA025E64T-E/SN

24AA025E64T-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.33000

CY7C199CN-12VXE

CY7C199CN-12VXE

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 32KX8, 12NS

Në magazinë: 0

$3.33000

CY7C1041GN30-10BVXIT

CY7C1041GN30-10BVXIT

Cypress Semiconductor

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48VFBGA

Në magazinë: 0

$3.80600

24LC21/P

24LC21/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT I2C 400KHZ 8DIP

Në magazinë: 682

$0.48000

DS1345YL-70IND

DS1345YL-70IND

Rochester Electronics

IC NVSRAM 1MBIT PARALLEL 34LPM

Në magazinë: 0

$31.51000

M24256-DRDW3TP/K

M24256-DRDW3TP/K

STMicroelectronics

IC EEPROM 256KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 12 582

$0.84000

Kategoria e produkteve

Top