M58WR064EB70ZB6

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

M58WR064EB70ZB6

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLASH 64MBIT PARALLEL 56VFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NOR
 • madhësia e kujtesës:64Mb (4M x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:66 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:70ns
 • koha e aksesit:70 ns
 • tension - furnizim:1.65V ~ 2.2V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:56-VFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:56-VFBGA (7.7x9)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
FM25V05-G

FM25V05-G

Rochester Electronics

IC FRAM 512KBIT SPI 40MHZ 8SOIC

Në magazinë: 137

$9.58000

AS7C1025B-15TJCNTR

AS7C1025B-15TJCNTR

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ

Në magazinë: 0

$2.64704

CY7C264-25WC

CY7C264-25WC

Rochester Electronics

UVPROM, 8KX8, 25NS, CMOS

Në magazinë: 12

$26.26000

W947D6HBHX6E TR

W947D6HBHX6E TR

Winbond Electronics Corporation

IC DRAM 128MBIT PARALLEL 60VFBGA

Në magazinë: 0

$2.31616

25C040-I/P

25C040-I/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT SPI 3MHZ 8DIP

Në magazinë: 564

$0.64000

CY7C1515KV18-333BZXC

CY7C1515KV18-333BZXC

Rochester Electronics

IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA

Në magazinë: 163

$152.07000

24AA024T-I/ST

24AA024T-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 2 431

$0.32000

CY7C1413UV18-300BZC

CY7C1413UV18-300BZC

Rochester Electronics

IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA

Në magazinë: 606

$67.38000

70T3399S133BC

70T3399S133BC

Renesas Electronics America

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 256CABGA

Në magazinë: 0

$117.21667

S25FL127SABBHIT00

S25FL127SABBHIT00

Rochester Electronics

IC FLASH 128MBIT 108MHZ 24BGA

Në magazinë: 125

$2.09000

Kategoria e produkteve

Top